Kariera w Novahouse

"Ekspresowa Sprzedaż Nieruchomości " to główna domena Novahouse.
JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ APLIKUJĄCĄ NA DORADCĘ NIE WYMAGAMY KURSÓW, SZKOLEŃ CZY TEŻ STUDIÓW ZWIĄZANYCH Z NIERUCHOMOŚCIAMI.

Jak wygląda praca w NovaHouse?

Pierwszy tydzień to tydzień szkoleniowy. Profesjonalne 1 tygodniowe szkolenie pozwoli na wdrożenie na rynek nieruchomości (osoby, które nie znają rynku Nieruchomości po to, aby potrafiły szybko wdrożyć się w pracę na powyższym stanowisku.)

W chwili obecnej szukamy kandydatów na stanowisko Doradcy ds. Sprzedaży Nieruchomości.

Zadania:

Kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów kupujących i sprzedających
Profesjonalne prezentowanie nieruchomości
Budowanie bazy nieruchomości
Sprzedaż nieruchomości z bazy firmy
Przekazywanie klientów do doradcy finansowego

Wymagamy:

Sumienności i profesjonalizmu w pracy
Umiejętności pracy w zespole
Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz telefonicznej
Silnej motywacji do pracy

Mile widziane:

Znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w kontaktach B2B
Umiejętność negocjacji

Oczekujemy:

Gotowości do podjęcia nowych wyzwań
Zaangażowanie w samorozwój
Zainteresowanie tematyką nieruchomości
Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin
Pełnego zaangażowania w pracę
Wysokiej etyki pracy i kultury osobistej
Uczciwości, lojalności, rzetelności i pracowitości
Sprzedaży 2 Nieruchomości miesięcznie po okresie wdrożenia

Oferujemy:

Niezbędne narzędzia do pracy: służbowy laptop, aparat, tablet, tel. komórkowy
Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
Profesjonalne 1 tygodniowe szkolenie wdrażające na rynek nieruchomości
Praca w energicznym młodym zespole
Możliwość pracy zdalnej

Szukamy osób, które są w stanie poświęcić się pracy w celu uzyskania dużych profitów finansowych, a w dłuższej perspektywie czasu satysfakcji z pracy i pożądanej dyspozycyjności.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji na adres: biuro@novahouse.pl

W tytule: Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości, Imię i Nazwisko

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.