Opinie - Sprzedający

Mieszkanie sprzedane w 9 tygodni. Specjalne podziękowania dla sympatycznej Pani Katarzyny Szczepkowskiej za profesjonalne podejście i pomoc na każdym etapie niełatwej sprzedaży. Mogę szczerze polecić biuro Novahouse .

Estera Wesołowska

 

 

Mieszkanie zostało sprzedane w ekspresowym tempie ( 10 dni). Transakcja została doprowadzona do końca w profesjonalny sposób. Jestem zadowolony z usług firmy Novahouse oraz sposobu przeprowadzenia całości transakcji przez jej przedstawiciela Pana Przemysława Englera.

Krzysztof Więckowski

 

Miałem przyjemność współpracować z Panią Basią Wodzińską z Novahouse. Mówiąc krótko: szybko, sprawnie i skutecznie. Dziękuję i polecam.

Dariusz Kosiński

 

Profesjonalne i empatyczne podejście do sprawy i Klienta. Dziękujemy Pani Justyno

Elżbieta i Janusz Lubawscy

 

Mieszkanie sprzedane w 2 dni. Pani Justyna bardzo miła, uczynna, służąca radą, a przede wszystkim kompetentna i profesjonalna.

Małgorzata Wiktor

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Novahouse. Sprzedaliśmy mieszkanie w cenie wyższej niż zakładaliśmy. Pani Basia jest profesjonalistką w swoim zawodzie! Polecamy.

Krystyna i Henryk Jankowscy

 

Gorąco polecam Panią Basię Wodzińską. Dzięki rzetelnemu podejściu i zaangażowaniu Pani Basi nasze mieszkanie sprzedaliśmy w 2 tygodnie. Serdecznie polecam!

Agnieszka Krzemińska

 

Chciałabym podziękować p. Marcinowi Kubiakowi z NovaHouse za profesjonalną obsługę sprzedaży mojej nieruchomości, transakcja przebiegła szybko, sprawnie, zdecydowanie polecam współpracę z p. Marcinem z Nova House.

Elżbieta Andrzejczak

 

Moja nieruchomość sprzedana w tydzień. Jestem zaskoczony tak ekspresowym obrotem spraw. Pełen profesjonalizm. Polecam firmę Novahouse oraz dziękuję Pani Basi Wodzińskiej za jej wyjątkowe zaangażowanie.

Łukasz Jankowski

 

Pani Basia Wodzińska sprzedała moje mieszkanie w tydzień. To szybciej niż mogłem się spodziewać. Doświadczenie i profesjonalizm. Polecam.

Marcin Ozimiński

 

Wszystkim polecam współpracę z biurem nieruchomości Novahouse. Cały proces transakcji przebiegał bez zarzutu. Pani Basia kompetentna, bardzo przyjazna, dzięki czemu transakcja przebiegła z uśmiechem na twarzy bez negatywnych emocji.

Marcin Jaś

 

Jeśli Ktoś chce szybko i bezpiecznie sprzedać swoje mieszkanie, to z czystym sumieniem polecam Panią Justynę Zubiel z firmy Novahouse, która w sposób profesjonalny i rzetelny zajęła się sprzedażą mojego mieszkania walcząc przy tym z pełnym zaangażowaniem o jak najlepsze warunki transakcji. Uczciwa firma. 6+!

Bronisława Wińska

 


Chciałbym podziękować p. Marcinowi Kubiakowi z NovaHouse za profesjonalną obsługę sprzedaży mojej nieruchomości, transakcja przebiegła szybko, sprawnie, zdecydowanie polecam współpracę z p. Marcinem z Nova House.

Piotr Andrzejczak

 

Współpraca z agencją Novahouse to czysta przyjemność. Nie jest to kolejne biuro nieruchomości, którego pomoc ogranicza się tylko do prezentacji mieszkania. Fachowy home staging naprawdę może podnieść wartość Twojego mieszkania i dużo szybciej, niż samodzielnie znaleźć klienta. Polecam każdemu, kto sprzedaje nieruchomość, a woli ją sprzedać raczej w kilka tygodni, a nie kilka miesięcy :)

Paweł Bojewski

 

Profesjonalny serwis. Pomimo kilku podobnych ofert w pobliżu sprzedawanego przeze mnie mieszkania, w ciągu kilku tygodni Agencji udało się sprzedać lokal za przyzwoitą cenę. Przez cały czas miałem poczucie, że transakcja jest bezpieczna, a kupujący sprawdzony przez agencję. Całość procesu od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do przelania przez bank 2-giej transzy pieniędzy przebiegła gładko i szybko. Dodatkowym atutem jest pomoc Agencji w przygotowaniu lokalu do sprzedaży, co ma duże znaczenie, jeżeli chcemy uzyskac dobrą cenę i szybko przeprowadzić tranakcję. Polecam usługi Novahouse.

Piotr Żebrecki

 

Chciałbym podziękować Panu Marcinowi Kubiakowi Z Novahouse za Ekspresową sprzedaż mojego mieszkania w Gdańsku. Marketing, który został zastosowany do promocji mojego mieszkania przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Stylizacja mieszkania, sesja zdjęciowa, promocja w internecie i w mojej dzielnicy zaowocowały dużym zainteresowaniem potencjalnych klientów. Moja Nieruchomość została sprzedana za ok. 104% wartości rynkowej. Sprzedaż nastąpiła w ciągu 1mc od podpisania umowy z Novahouse. Polecam w 100%.!

Artur Mikula

 

Bardzo dziękuję Panu Marcinowi Kubiak za pośrednictwo i pomoc w sprzedaży oraz kupnie mieszkania dla mojej mamy. Naprawdę pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie oraz mnóstwo cierpliwości. Gorąco polecam usługi firmy Novahouse a w szczególności Pana Marcina. Pozdrawiam

Robert Pyziak

 

W wynajmie mieszkania, w którym teraz mieszkam pośredniczyła Pani Justyna Zubiel, która wykazała się pełnym profesjonalizmem, oraz chęcią pomocy. Zasłużyła na wielką czekoladę, bukiet kwiatów i konkretną podwyżkę.

Kamil Kortas

 

Chciałabym podziękować Pani Agnieszce Kasper z Agencji Nieruchomości Novahouse za ekspresową i profesjonalną sprzedaż mieszkania mojej mamy . Od podpisania umowy pośrednictwa minęły zaledwie 2 dni i mieszkanie zostało sprzedane. To z pewnością zasługa Pani Agnieszki i jej rozeznania na rynku nieruchomości, zaangażowania w naszą sprzedaż oraz dyspozycyjność. Nowoczesne podejscie do klienta, miła, sympatyczna i profesjinalna obsługa Pani Agnieszki Kasper dały pełny komfort współpracy zarówno nam sprzedajacym jak i kupujacym nieruchomość . Novahouse to na prawdę ekspresowa sprzedaż mieszkań. Polecam! Pani Agnieszko dziękuję w imieniu mojej mamy i swoim.

Beata Dębowska

 

Dostałem kontakt z polecenia do P. Marcina Kubiaka. Moje mieszkanie na Chełmie było nie remontowane kilka lat. Wyglądało przeciętnie. Zostało nam zaproponowane odświeżenie mieszkania, które miało zwiększyć atrakcyjność mieszkania. Novahouse zleciło swojej ekipie usługę. Mieszkanie po odświeżeniu zyskało dużo. Oferta nawet nie została wystawiona na sprzedaż w internecie i została sprzedana po 2-óch dniach za wyższą cenę niż moje minimum. Koszt usługi zwrócił się. Jestem pod wrażeniem kompleksowej usługi i sprzedaży przez P. Marcina. Polecam w 100%!

Andrzej Zaborski

 

Serdecznie dziękuję za współpracę Pani Justynie Zubiel, która w profesjonalny i rzetelny sposób pomogła mi sprzedać stare i nabyć
nowe mieszkanie (w tydzień !). Pani Justyna wykazała się wysokimi kompetencjami i dużym zaangażowaniem oraz ogromną życzliwością. Jestem bardzo zadowolona z nowego mieszkania.
Dziękuję Pani Justyno.

Aneta Kołacz

 

Polecam Panią Justynę Zubiel, która od początku do końca przeprowadziła mnie przez bardzo skomplikowaną sprzedaż mojego mieszkania, wykazując się przy tym niesamowitą uczciwością, determinacją i cierpliwością, a dodatkowo pomogła mi znaleźć nowe lokum, za co serdecznie dziękuję, 5 z plusem!

Krzysztof Legwiński

 

Polecam firmę NOVAHOUSE, Szybka sprzedaż, bardzo dobry kontakt z Panią Agnieszką Kasper o każdej porze, sprawne i rzetelne załatwienie wszelkich formalności, polecam!

Krzysztof Kosmala

 

Pani Agnieszka Kasper to kompetentna osoba z profesjonalnym podejściem co zaowocowało bardzo szybką sprzedażą . Mieszkanie sprzedane w 14 dni!

Sławomir Łuczak

  

Chciałabym podziękować Pani Justynie Zubiel za pełen profesjonalizm i zaangażowanie w procesie sprzedaży mojego mieszkania. Pani Justyna wykazała się niesamowitą kompetencja i wiedzą w zakresie sprzedaży nieruchomości. Z pełną odpowiedzialnością polecam biuro NOVAHOUSE.

Krystyna Helwich

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z NOVAHOUSE. Sprzedaliśmy mieszkanie w cenie wyższej, niż zakładaliśmy. Pani Basia jest profesjonalistką w swoim zawodzie! Polecamy!

Krystyna i Henryk Jankowscy

 

Polecam Pana Marcina Kubiaka, solidna, rzetelna firma, skuteczna. Mieszkanie zostało sprzedane w 14 dni!!!

Grzegorz Toryfter

 

Wszystkim polecam współpracę z biurem nieruchomości Novahouse. Cały proces transakcji przebiegał bez zarzutu. Pani Basia kompetentna, bardzo przyjazna dzięki czemu transakcja przebiegła z uśmiechem na twarzy, bez negatywnych emocji.

Marcin Jaś

 

Zadowolona jestem ze sprzedaży mieszkania. Dzięki profesjonalnej i kulturalnej pracy Pani Justyny Zubiel, która poświęca dużo czasu celem załatwienia sprawy, pozytywnie.

Alina Marcinek

 

Bardzo miła obsługa, szybka sprzedaż mieszkania. Z zadowoleniem polecę znajomym.

Halina Wróblewska

 

Polecam Novahouse - to biuro nieruchomości, które polecam wszystkim! Podziękowania dla Pani Agnieszki Kasper za profesjonalną obsługę i zaangażowanie. Bardzo pomogło mi to szybko sprzedać mieszkanie.

Chmielińska Marianna

 

Dziękuję Pani Agnieszce Kasper za bardzo rzetelną obsługę przy sprzedaży mieszkania. Polecam Novahouse wszystkim sprzedającym i kupującym mieszkanie ze względu na cechujący tę firmę profesjonalizm oraz zaangażowanie.

Tomasz Cwalina

 

EXPRESOWO (1,5 tygodnia !!!) NOVAHOUSE znalazło nowych właścicieli na nasze mieszkanie. Bezapelacyjnie zasługą tego jest PROFESJONALIZM Pana Marcina Kubiaka i CENNA UMIEJĘTNOŚĆ Pani Agnieszki Kasper w tworzeniu atmosfery sprzyjającej transakcji. DZIĘKUJEMY i cieszymy się, że mieszkanie trafiło w dobre ręce Marleny i Michała. :)

Beata i Tomek Białczak

>> SPRZEDANE W 1,5 TYGODNIA!

 

Chciałabym podziękować Pani Agnieszce Kasper za ekspresową i profesjonalną sprzedaż mieszkania mojej mamy. Od podpisania umowy pośrednictwa minęły zaledwie 2 dni i mieszkanie zostało sprzedane. To z pewnością zasługa Pani Agnieszki i jej rozeznaniu na rynku nieruchomości, zaangażowaniu oraz dyspozycyjności. Nowoczesne podejście do klienta, miła, sympatyczna i profesjonalna obsługa Pani Agnieszki dały nam pełen komfort współpracy. Novahouse to na prawdę ekspresowa sprzedaż mieszkań. Polecam i jednocześnie dziękuje w imieniu swoim i mamy.

Beata Dębowska

>> SPRZEDANE W 2 DNI!

 

Działania sprzedażowe Novahouse zaskoczyły nas prędkością. Sprzedaliśmy mieszkanie zaledwie w miesiąc. Pan Marcin Zaproponował nam nowy model sprzedaży, który różni się od konkurencji. Dni otwarte mieszkania to rewelacyjny pomysł. Ta usługa ma przyszłość, polecam.

Grzegorz Malczewski

>> SPRZEDANE W CIĄGU 1 MIESIĄCA!

 

Nasze mieszkanie sprzedało się w zaledwie 10 dni, a oglądały je tylko 3 osoby! To pewnością zasługa pani Agnieszki Kasper, która zaproponowała nam nową strategię sprzedaży, do tego dobrze negocjowała - zarówno dla nas, jak i dla kupującego. Cena była dla nas satysfakcjonująca. Dlatego też przy kupnie nowego mieszkania także skorzystaliśmy z (nieocenionej) pomocy NovaHouse i nowe mieszkanie znaleźliśmy w 2 dni! Dodatkowy plus za dyspozycyjność! Pani Agnieszko - dziękujemy! Nie myśleliśmy, że nasze marzenia o większym mieszkaniu spełnią się w tak krótkim czasie! Novahouse rzeczywiście działa ekspresowo.

Agnieszka i Arek Karczewscy

>> SPRZEDANE W 10 DNI!

 

Bardzo szybka, a wręcz ekspresowa i profesjonalna transakcja. Działania Novahouse precyzyjne i skuteczne. Polecam.

Łukasz Komor

>> SPRZEDANE W 3 TYGODNIE!

 

Wystawiając mieszkanie na sprzedaż nie sądziłam, że będę współpracować z biurami nieruchomości. Pani Agnieszka Kasper przekonała mnie swoją szczerością i autentycznością. Różnica między rozmową z P. Agnieszką a innymi pośrednikami była olbrzymia, dlatego umówiłam się na spotkanie. Profesjonalizm było czuć od razu, dlatego zaufałam i przekazałam klucze Novahouse.W ciągu miesiąca moje mieszkanie 3 pokojowe zostało sprzedane i za cenę jaką chciałam, w rzeczywistości wynagrodzenie Pani Agnieszki pokrył kupujący.

Jestem pod wielkim wrażeniem zaangażowania w sprzedaż moje mieszkania. Jeżeli będę potrzebować takiej usługi to na pewno skorzystam ponownie.

Krystyna Janczewska

>> SPRZEDANE W 1 MIESIĄC!

 

Profesjonalna obsługa klienta w każdym calu. Nie musiałam się o nic martwić, wszystkie sprawy były jasno przedstawiane. Nieruchomość została sprzedana zaledwie 2 miesiące.

Malwina Staśkiewicz

>> SPRZEDANE W 2 MIESIĄCE!Zespół Novahouse jest bardzo kompetentny. Żeby wszyscy pośrednicy tacy byli. Nieruchomość została sprzedana bardzo szybko. Polecam.

Marianna Uchniak

>> SPRZEDANE W 9 TYGODNI!

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Novahouse, podejście do klienta z ogromnym profesjonalizmem. Transakcja sprzedaży mieszkania przeprowadzona szybko i bezproblemowo.

Monika i Mariusz Zawodnik

>> SPRZEDANE W 9 TYGODNI!

 

Novahouse to zespół bardzo kompetentny. Od początku do końca profesjonalny. Załatwiliśmy sprzedaż bardzo szybko i bez kłopotów. Polecam!

Ewa Kocot

>> SPRZEDANE W CIĄGU 5 TYGODNI!

 

Podejście do pracy i profesjonalizm Novahouse zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Uśmiech i życzliwość do klienta to niewątpliwie atuty. Mieszkanie zostało sprzedane błyskawicznie.

Izabela Bobkowska

>> SPRZEDANE W CIĄGU 1 MIESIĄCA!

 

Novahouse bardzo szybko sprzedał moje mieszkanie. Sprawnie załatwione sprawy. Polecam

Tomasz Kryczkowski

>> SPRZEDANE W 1 MIESIĄC!


Solidność, perfekcja i duża pomoc na każdym etapie. Dziękuję!

Krystian Pengiel

>> SPRZEDANE W 3 TYGODNIE!


Obsługa klienta – Rewelacja! Podziękowania dla Novahouse za profesjonalne prezentacje i przeprowadzenie przez całą transakcję, polecam! To była szybka sprzedaż!

Marta WiśniewskaProfesjonalna obsługa w każdym calu. Doradca wykazał się profesjonalizmem i cierpliwością. Mieszkanie super i za atrakcyjną cenę. Rodzina zadowolona. Gorąco polecam!

Ewa I Marcin Woźniak

 


Polecam, częste kontakty telefoniczne, delikatność w propozycjach Mieszkanie poszło szybko. Pozdrawiam.

Edyta KaczmarekPiszę tą opinię ponieważ, nie spodziewałem się, że po roku sprzedaży na własną rękę, nie uda mi się sprzedać swojego mieszkania. Jestem pod wrażeniem skuteczności działania firmy. Po kontakcie z Novahouse, stwierdziłem, że spróbuje ich pomysłu na sprzedaż. Okazał się trafiony, mieszkanie zostało sprzedane w ciągu 3 mc i to za satysfakcjonują mnie cenę. Polecam usługi Novahouse wszystkim i tym nie do wierzącym.

Michał Wieczorek


Bardzo polecam biuro Novahouse. Profesjonalna obsługa, szybkie załatwianie sprawy nawet tych "ciężkich". Świetny kontakt z klientem takich agentów to tylko pozazdrościć. Pozdrawiam

Danusia Zając


Novahouse przyprowadzało najwięcej klientów, a miałem podpisanych z kilkoma biurami umowy. Mieszkanie zostało sprzedane w zakładanym przez mnie czasie. Kwota jaką uzyskałem na rękę jest na poziomie zadowalającym. Nic dodać nic ująć. Żeby wszyscy z branży tak pracowali. Polecam
Mateusz Jaworski


Chciałbym opisać ciekawą historię sprzedaży swojego mieszkania. Otóż, kiedy z żoną podjęliśmy decyzję o sprzedaży, wystawiliśmy ofertę na serwisach nieruchomości. Postanowiliśmy sprzedawać sami. Od rana zaczęły się same telefony od pośredników, w tym Novahouse. Z rozmowy z przedstawicielem firmy, uzyskaliśmy cenne informacje, oraz troskę w naszej osobistej sytuacji. Dlatego umówiliśmy się na spotkanie. Po przedstawieniu planu działania sprzedaży agenta, bez zastanowienia podpisaliśmy umowę na wyłączność. I w końcu zaczęło się. Częste prezentacje, swoim klientom doprowadziły do złożenia propozycji na nasze mieszkanie. Negocjacje odbyły się w przyjaznej atmosferze, dzięki doradcy Novahouse. Uzyskaliśmy satysfakcjonującą cenę, dlatego zadowoleni przesłaliśmy jak najszybciej przelew i wystawiliśmy pozytywną opinię. Polecamy

Krzysztof Stępień


Szybka sprzedaż! Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni szybką transakcją, dzięki agentowi Novahouse. Zakładaliśmy, że sprzedaż mieszkania zajmie nam powyżej pół roku. Po 3 mc sprzedaliśmy swoje mieszkanie i to za dobrą cenę. Polecamy

Mariusz i Ewa Nowicki


Chciałbym podziękować i podkreślić poziom jaki reprezentuje firma Novahouse w negocjacjach. Jestem pod wielkim wrażaniem, w jaki sposób p. Marcin Kubiak negocjował dla nas mieszkanie. Mieszkanie oraz cena była dla nas bardzo satysfakcjonująca. Druga strona również była zadowolona, gdyż inny doradca Novahouse szybko znalazł właściwe mieszkanie dla strony sprzedającej. Dziękuje za profesjonalną obsługę.

Krystian BinderPolecam Pana Marcina Kubiaka, który profesjonalnie zajął się sprzedażą mojego mieszkania. Jestem wdzięczny za pomoc, okazaną sympatię i wsparcie. Pełen profesjonalizm.

Robert Dumański


Osobom zbywającym lub nabywającym nieruchomość polecam skorzystanie z Biura Nieruchomości NOVAHOUSE w Gdańsku prowadzone przez p. Marcina Kubiaka. Polecam Pana Marcina gdyż jego upartość i konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia celu jest pozytywem dla osoby, która zbywa nieruchomość.Komunikatywność, dyspozycyjność, rozeznanie na rynku nieruchomości i znajomość potrzeb klienta sprawiają, że czujemy się kimś wyjątkowym dla firmy NOVAHOUSE.

Nowoczesne podejście do klienta, miła, sympatyczna i profesjonalna obsługa Pana Marcina Kubiaka daje pełny komfort współpracy zarówno dla zbywcy jak i dla nabywcy nieruchomości.

Zadowolony klient,

Anna BigańskaW krótkim czasie Novahouse zorganizowała wielu potencjalnych klientów zainteresowanych naszym mieszkaniem. Transakcja przebiegła sprawnie, na każde pytanie udziela odpowiedzi. Chce się współpracować dalej, polecamy Novahouse innym.

Pozdrawiamy
Magda i Rafał PawłowscyNovahouse, a w szczególności Pani Agnieszka, wykazali się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do naszych potrzeb. Zawsze znaleziono dla nas czas ,by rozwiązać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na każde nasze pytanie. Pani Agnieszka uważnie słucha, czego klient oczekuje i dostosowuje oferty bardzo trafnie bez straty cennego czasu zarówno naszego, jak i swojego. Gorąco gratulujemy takiego pracownika. Jeśli będzie taka potrzeba, skorzystamy z Novahouse ponownie.

Agnieszka i Paweł Kryszewscy

 

Współpraca z Novahouse była przyjemna. Czujemy się bardzo dobrze obsłużeni. Transakcja była szybka. Polecam

Barbara i Jerzy Nawrocki

>> SPRZEDANE W 13 TYGODNI

 

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Udzielona pomoc i spotkanie dotyczące problemów bez pomocy Novahouse nie doszłoby do sprzedaży. Życzę sobie i innym w przyszłości być tak fachowo obsłużonym. Dziękuję.

Krzysztof Bachorski

>> SPRZEDANE W 10 TYGODNI

 

Serdecznie dziękuje za fachową współpracę, przemiła atmosferę. Kontakt z zespołem to na prawdę coś przyjemnego. Życzę dużo sukcesów w pracy zawodowej. Nieruchomość sprzedana ekspresowo.

Krystyna Bukowska

>> SPRZEDANE W CIĄGU 8 TYGODNI

 

Jestem bardzo zadowolona z usług Novahouse. Wszystko szybko, sprawnie i korzystnie dla nas.

Dorota Hanasz-Sokołowska

>> SPRZEDANE W CIĄGU 2 MIESIĘCY

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Novahouse. Szybka i profesjonalna pomoc. Polecamy bardzo!

Justyna Adamczyk

>> SPRZEDANE W 7 TYGODNI

 

Jestem bardzo zadowolony z obsługi Novahouse. Nieruchomość została sprzedana błyskawicznie.

Wiesław Zyguła

>> SPRZEDANE W 1,5 MIESIĄCA

  

 

Opinie - Kupujący

"Chciałabym polecić współpracę z Panią Justyną Zubiel z biura nieruchomości Novahouse za kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży mojego mieszkania, którego wcześniej przez 7 miesięcy nie mógł sprzedać poprzedni pośrednik, a Pani Justyna sprzedała je w 3 tygodnie. Dziękuję za przyjazne i profesjonalne podejście do klienta, zaangażowanie i pełną dyspozycyjność"

Irena Wiśniewska-Zalewska

 

"Bardzo polecam współpracę z panią Justyną Zubiel. Chętna do pomocy, rzetelna i zaangażowana w swoją pracę - pełen profesjonalizm. Zawsze znajdzie czas dla klienta. Mimo 'trudnej właścicielki' udało Jej się wynegocjować dobre warunki i pomyślnie sfinalizować całą transakcje. Dziękuje i polecam"

Krzysztof Malinowski

 

Cała transakcja kupna mieszkanie dzięki Pani Justynie Zubiel przebiegła szybko i sprawnie. Dzięki jej pomocy i ogromnej wiedzy cała ta skomplikowana transakcja była dziecinnie prosta. Bardzo gorąco będę polecał Państwa usługi innym.

Mateusz Majewski

 

Polecam biuro Novahouse. Profesjonalna obsługa. Agenci bardzo mili, sympatyczni i kompetentni. Pani Agnieszka szybko znalazła odpowiednią ofertę dla mnie. Dziękuję za pomoc. Jestem zadowolona z usług Novahouse.

Małgorzata Montewka

 

Chcę serdecznie podziękować Novahouse, a w szczególności Pani Justynie Zubiel za bardzo szybkie i profesjonalne załatwienie kupna mieszkania. Jestem usatysfakcjonowana i pełna uznania dla Pani Justyny.

Danuta Cichocka

 

Kosmos na tle innych biur pośrednictwa. Szeroka oferta, pełny profesjonalizm i zaangażowanie. Polecamy z całą odpowiedzialnością. Pomiędzy zleceniem a kupnem poszukiwanego przez nas mieszkania minął zaledwie TYDZIEŃ! Dziękujemy. Danka i Marek

Marek Majchrzak

 


Chciałbym serdecznie podziękować Pani Agnieszce Kasper za profesjonalną obsługę przy zakupie mieszkania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu całej transakcji. Pozdrawiam.

Bartosz Bejnarowicz

 


Pani Barbara Wodzińska mocno profesjonalna, rzeczowa, konkretna, a przy tym wszystkim - jednocześnie magiczna, czarująca. Czy to się wyklucza? Nie. Pani Barbara jest na to dowodem. Mam przyjemność realizować z Nią transakcję kupna mieszkania w Rumi i dzięki Niej wszystko przebiega sprawnie i w miłej atmosferze, polecam wszystkim.

Marzena Jasińska

 


Serdeczne podziękowania dla p. Agnieszki Kasper, która z bardzo profesjonalnym podejściem pomogła moim rodzicom w znalezieniu wymarzonego mieszkania. Pani Agnieszka poświęciła nam dużo czasu i energii aby wszystkie niejasności wyjaśnić i abyśmy byli zadowoleni. Opiekowała się nami aż do dnia podpisania umowy. Załatwiła wszystkie formalności. Serdecznie dziękujemy i polecamy p. Agnieszkę do współpracy.

Iwona Romanowicz

 

Pani Agnieszka towarzyszyła sprzedającym mieszkanie, które kupiliśmy pod koniec czerwca 2016 r. położone prz ul. Szopińskiego w Gdańsku. Nasza ocena pracy Pani Agnieszki jest jak najbardziej pozytywna. Zawsze szybko kontaktowała się z nami, przekazywała informacje, zachowywała zimną krew, służyła radą, starała się być dyspozycyjna, udostępniła nam pomieszczenie biurowe do podpisania umowy przedwstępnej, potem aneksu, zawsze miła, życzliwa, pełna werwy i entuzjazmu. Pozdrawiam.

Anna i Piotr Tomkielowie

 

Podziękowania dla Pani Justyny Zubiel, dzięki której udało mi się znależć w bardzo krótkim czasie mieszkanie, a także za przeprowadzenie mnie przez wszelkie procedury i za wielkie zaangażowanie. Polecam wszystkim!

Andrzej Zapolski

 

 

Mieliśmy okazję współpracować z Panią Basią Wodzińską z Novahouse. To sprawa załatwiona szybko, sprawnie i skutecznie. Dziękujemy i polecamy.

Jacek Kiedrowicz

 

Jestem bardzo zadowolona z usług Novahouse- Pani Justyna Zubiel od początku do końca wykazała się dużym zaangażowaniem, oraz ogromnym doświadczeniem. Dzięki takiej postawie w szybkim terminie zdecydowałam się na zakup przedstawionego przez Panią Justynę mieszkania. Polecam korzystanie z usług tejże firmy.

Iwona Neumann


Serdecznie polecam biuro nieruchomości NOVAHOUSE. Miła i fachowa obsługa, oraz extra kontakt z Panią Basią. Nie wyobrażam sobie zakupu mieszkania i załatwiania wszelkich formalności bez pomocy. Nawet po zakończonej transakcji można śmiało zwracać się z wszelkimi pytaniami które nie zostaną bez odpowiedzi.

Karolina Koszałka

 

Dziękuję bardzo za pomoc przy kupnie mieszkania. Pan Marcin Kubiak z NOVAHOUSE wykazał się pełnym profesjonalizmem i rzetelnością dzięki czemu szybko i sprawnie kupiłem mieszkanie.Polecam wszystkim biuro nieruchomości NOVAHOUSE !!!

Dariusz Karabanowicz

 

NOVAHOUSE to profesjonalne i godne polecenia biuro nieruchomości. Szczególne podziękowanie należy się Agnieszce Kasper, której zaangażowanie i rzetelność sprawiły, że od kilku dni mieszkamy w swoim pierwszym włąsnym "M". Zdajemy sobie sprawę, że nie należeliśmy do idealnych klientów, byliśmy bardzo wybredni, ale cierpliwość Pani Agnieszki sprawiła, że znaleźliśmy to, czego szukaliśmy :) DZIĘKUJEMY! :) 

Marlena i Michał Bączek

 

Witam, chciałabym podziękować serdecznie Pani Agnieszce Kasper za profesjonalną pomoc w kupnie naszego mieszkania. Pani Agnieszka jest osobą, do której można się zwrócić z każdym zapytaniem i to o każdej porze. Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Zaledwie w kilka dni staliśmy się właścicielami naszego gniazdka :) Jeszcze raz gorąco dziękujemy i na pewno będziemy polecać firmę Novahouse!!

Beata Urbańska

 

Profesjonalna obsługa w każdym calu. Doradca wykazał się profesjonalizmem i cierpliwością. Mieszkanie super i za atrakcyjną cenę. Rodzina zadowolona. Gorąco polecam!

Ewa I Marcin Woźniak

 

Jestem bardzo zadowolona z usług Novahouse, w szczególności P. Marcina Kubiaka. Po wysłuchaniu naszych oczekiwań co do mieszkania, wręcz idealnie zostały dopasowane mieszkania spełniające nasze potrzeby. Wybraliśmy najlepsze. Załatwiliśmy zakup bardzo szybko. Tego życzę całej konkurencji. Polecam!

Judyta Grabowska


Bardzo gorąco polecam biuro Novahouse za profesjonalizm i pomoc od początku do końca. Kupiliśmy mieszkanie takie jak nam się marzyło. Polecam

Łukasz Nawrot

 

Chciałabym podzielić się opinią na temat profesjonalizmu i zaangażowania firmy w poszukiwanie mieszkania. Dziękuje za świetne mieszkanie. Serdecznie polecam i pozdrawiam!
Halina Wróblewska

Najlepsza Agencja w Gdańsku jaką zdarzyło mi się poznać. Profesjonalna obsługa, miła, sympatyczna, bardzo pomocna. Szeroka oferta mieszkań i nowoczesne podejście do klienta kupującego i sprzedającego. Dziękuje.

Kasia Langus

 

Pierwsze spotkanie z doradca ds nieruchomości Novahouse miało miejsce 01.2014. Już od 03.2014 mieszkam w nowym miejscu. Jestem bardzo zadowolona, zostały spełnione wszelkie moje kryteria. Mieszkanie jest funkcjonalne, zadbane, lokalizacja, usytuowanie, logistyka itd. Współpraca, kontakt oraz całokształt logistyki związany z kupnem własnego M na bardzo wysokim poziomie - sprzedający-kupujący.
Dziękuje.

Józefa Maria Uściło

 

Piszę opinię gdyż chciałam zaznaczyć, że nie spotkałam się jeszcze z tak szybką reakcja ze strony agencji nieruchomości. Doradca Novahouse w precyzyjny sposób zapytał mnie o oczekiwania jakiego mieszkania szukam. Na następny dzień zostały mi przedstawione 4 mieszkania, które odpowiadały moim potrzebom. Żadna inna agencja nie zadała sobie trudu żeby faktycznie znaleźć kilka ofert do porównania, żebym świadomie podjęła decyzję o zakupie. Bardzo mi się to spodobało. Wybrałem najlepsze. Dziękuje.

Monika Kalik

 

Good day! I have been very pleased with your services and confirm with much satisfaction and thanks you for the attention was given to me by mss. Agnieszka Kasper. Thanks again for all.
Dzień dobry! Byłem bardzo zadowolony z Państwa usług, czuję satysfakcję i dziękuję za uwagę, którą poświęciła mi Pani Agnieszka Kasper. Dziękuję jeszcze raz za wszystko.

Anis Dove

 

Poszukiwanie mieszkania to niełatwe zadanie, ale dzięki profesjonalnej obsłudze w krótkim czasie zakupiliśmy w dobrej cenie mieszkanie odpowiadające naszym oczekiwaniom. Punktualność, rzetelne podejście do sprawy oraz bardzo dobre rozpoznanie Naszych potrzeb to główne atuty współpracy.

Piotr Adamczyk


Novahouse charakteryzuje się zaangażowaniem oraz rzetelnością. W krótkim czasie sprostała naszym oczekiwaniom i nareszcie zakupiliśmy mieszkanie dla mojej mamy. Oby więcej takich specjalistów. Dziękuję.

Katarzyna Sojik

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi Novahouse. Dziękujemy bardzo Doradcy za pomoc, za udzielenie odpowiedzi na każde zadane przez Nas pytanie (nawet te po kilka razy na te same). Jeszcze raz bardzo dziękujemy. :)
Pozdrawiamy

Karolina i Zbigniew Hrynaszkiewicz

 

Jestem niezwykle zadowolona z usług Novahouse. Dzięki niemu sprawy związane z zakupem mieszkania były czystą przyjemnością, a cała procedura przebiegła szybko i w miłej atmosferze. Szczerze i z całego serca polecam P. Agnieszkę każdemu, kto szuka gniazdka i nie chce mieć przy okazji żadnych niemiłych doświadczeń!
Kira Chałstowska

Podejście Novahouse bardzo indywidualne na każdym etapie zakupu. Gotowi na każde wyzwanie.

Małgorzata Barton

 

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Novahouse, przede wszystkim z Pana Marcina K., gdyż podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Spełnia oczekiwania klientów. Dzięki jemu zaangażowaniu szybko kupiłem mieszkanie.

Tadeusz Dunajski

 

Jesteśmy zadowoleni z usług Novahouse, szczególnie z przedstawiciela pani Agnieszki Kasper, która jest w sposób szczególny oddana swojej pracy.
Jest osobą wrażliwą co czyni ją wiarygodną i godną zaufania. Jest obowiązkowa i skrupulatna, co pozwala na pozostawienie " wolnej ręki" w kwestii wyboru nieruchomości.
Pani Agnieszka jest godna polecenia i gratulujemy tak dobrego pracownika.

Monika I Karol Kozłowscy

 

Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Załatwiają wszystkie sprawy od A do Z. Dziękujemy Pani Agnieszce i pozdrawiamy.
Polecamy wszystkim.

Magdalena i Rafał Wróbel