Czym się zajmujemy?

1. Sprzedajemy gotowe mieszkania w Trójmieście

Co miesiąc w naszej ofercie możesz znaleźć 2-5 nowych mieszkań, które w tej chwili remontujemy i wykańczamy. W ciągu roku powstaje 30-50 mieszkań na rynku wtórnym. Sprzedajemy mieszkania w budynkach po 2000 roku, w wielkiej płycie oraz w kamienicy.

W zakładce "w przygotowaniu" znajdują się oferty, które są w trakcie przygotowania: robimy projekt lub jesteśmy w trakcie remontu/wykańczania wnętrza. Jeżeli do nas się odezwiesz, możesz wpłynąć na ostateczny wygląd mieszkania. Napisz do nas to wpiszemy Cię na listę pierwszych osób, które bedą oglądały dane mieszkanie.

 

2. Wykańczamy wnętrza

W celu skrócenia prac wykończeniowych (nawet o 50%) oraz częstego przekroczenia budżetu na dane mieszkanie wprowadziliśmy odpowiednie pakiety oraz moduły, które mają za zadanie zakończyć pracę w wybranym terminie oraz w konkretnym budżecie. 

W zakładce "Pakiety" znajdziesz dla siebie określony zakres cenowy, styl wykończenia oraz ulubioną kolekcję dekoracji.

 

3. Zarządzamy wynajmem mieszkań oraz najmem

Część mieszkań, które wykańczamy są przeznaczone na wynajem. Inwestorzy zlecają nam zarządzanie najmem ich lokali. Udzielamy gwarancje wynajmu przez naszą firmę na okres 2-3 lat. W chwili obecnej posiadamy około 70 jednostek do wynajmu długoterminowego. 

 

 

Historia

Firma Istnieje od 2011 roku. Zaczynaliśmy jako biuro nieruchomości, gdzie nasz zespół sprzedawał ponad 300 nieruchomości rocznie. Po kilku latach wprowadziliśmy usługę przygotowania mieszkania do sprzedaży "Home staging" co skutecznie przyśpieszyło czas sprzedaży, często udało się zwiększyć wartość danej nieruchomości.


Następnie zaczęliśmy kupować mieszkania, które nadawały się do remontu. Zaczęliśmy podnosić ich wartość poprzez nowoczesne wykańczanie wnętrz. Wprowadzaliśmy ciągle ulepszenia na mieszkaniach oraz we współpracy z ekipami wykończeniowymi.

Współpraca z inwestorami, przyczyniła się do realizacji ponad 30 realizacji co roku i stale rośnie.

Dzisiaj zespół liczy ponad 15 osób, które pracują wspólnie na sukces naszego klienta. Klient ma możliwość kupna gotowego nowoczesnego mieszkania lub może nam zlecić wykończenie swojego mieszkania według naszych sprawdzonych projektów.