Jak działamy na rynku?

1. Konsultacja

Na początku musimy zapoznać się osobiście z Twoją nieruchomością ( mieszkaniem, domem). Przedstawiamy konkretne rozwiązania w celu maksymalizacji zysku z wynajmu, następnie przedstawiamy Tobie Gwarantowaną kwotę wynajmu.

 

2. Ustalenie szczegółów współpracy

Po ustaleniu warunków współpracy podpisujemy umowę na 3 lata z możliwością przedłużenia. Po zawarciu umowy wszelkie sprawy administracyjne załatwimy za Ciebie.

 

3. Przygotowanie domu, mieszkania

W celu uzyskania jak najwyższej kwoty z wynajmu proponujemy sprawdzone przez nas rozwiązania. Dobrze przygotowane wnętrze to połowa sukcesu, czyli właściwie wyposażone, funkcjonalne i praktyczne. Przeprowadzimy za Ciebie wszelkie zmiany, jeżeli uzysykamy od Ciebie akceptację. 

 

4. Poszukiwanie lokatora

Promujemy Twoją ofertę w sprawdzonych portalach nieruchomościowych oraz na swojej stronie www. Weryfikujemy starannie najemców. Każdy lokator musi zaakceptować nasze zasady oraz regulamin lokalu.

 

5. Zarządzanie lokalem i bieżąca obsługa

Od momentu podpisania umowy, Ty nic nie musisz robić, my zajmujemy się wszystkim: prezentacją mieszkania, podpisywaniem umów, płatnościami od najemców, wszelkimi naprawami, opłacaniem rachunków. Kupujesz od nas "Święty spokój"!

 

 

NOVAHOUSE

> Zarządzanie najmem Gdańsk

> Zarządzanie pokojami Gdańsk

> Zarządzanie wynajmem Gdańsk

> Zarządzanie mieszkaniami Gdańsk

> Obsługa najmu Gdańsk

> Zarządzanie nieruchomościami Gdańsk

> Podnajem mieszkań Gdańsk