close
Style do wyboru
Skandynawski

Funkcjonalne rozwiązania, naturalne materiały i prostota – to najważniejsze cechy tego stylu. Minimalistyczny wystrój i jasna kolorystyka optycznie powiększają przestrzeń. Geometryczne wzory i pastelowe kolory dodatków dopełniają skandynawską aranżację. Materiały stosowane do wyrobu mebli to najczęściej: drewno, skóra, len, bawełna oraz kamień.

Nowoczesny

Uniwersalność, dbałość o każdy szczegół i jakość materiałów to cechy, które wyróżniają nowoczesny styl. Podstawową paletę kolorów stanowią biel, czerń, szarość i beż. Stawiamy na kontrastowe dodatki, np. złote, srebrne, indygo. Styl nowoczesny lubi symetrię i geometryczne zabawy. Meble pełnią funkcję ozdobną, tworzą niebanalny design.

Industrialny

W industrialnym mieszkaniu nie ma wyraźnego podziału na poszczególne strefy. Charakterystyczne są duże, wysokie przestrzenie. Dominują chłodne odcienie i surowe wykończenie: cegła, beton, kamień, szkło, metal. Styl industrialny lubi prostotę i minimalizm. Koniecznością są oryginalne meble w intensywnych kolorach oraz nietypowe oświetlenie, np. lampa z metalowym kloszem.

Glamour

To styl łączący luksus, szyk i zmysłowość. Dominuje głównie kolorystyka z palety fioletów i róży. Doskonale prezentują się także purpury i intensywne turkusy. Glamour lubi wszystko, co wytworne i połyskliwe: meble o lustrzanych frontach, kryształowe żyrandole, tłoczone tapety w barokowych wzorach. Błyszczące powinny być także dekoracje wnętrz: patery, wazony i bibeloty.