Podczas analizy rynku zauważyliśmy, że jest problem ze świadomością osób planujących wykończenia wnętrza. Problem ten związany jest z kosztem całego wykończenia oraz ze znajomością cen poszczególnych rozwiązań aranżacyjnych. Około 90% osób remontujących przekracza swój budżet lub nie kończy tego, co zaplanowało. Przygotowaliśmy więc dla naszych klientów kalkulator, który ma jasno określone pakiety, oraz cennik na usługi niestandardowe. Działa to tak, że na podstawie wymagań i oczekiwań klienta jesteśmy w stanie w ciągu jednego spotkania zaplanować budżet na indywidualny projekt wykończenia wnętrza. Daje to klientowi pełną kontrolę wydatków oraz przewidywalność budżetu na koniec realizacji. Koszt wykończenia szacujemy od 949 zł/m2 do 1990 zł/m2 w zależności od zakresu prac oraz wybranych produktów.

Często usługodawcy ograniczają wybór towarów do jednego konkretnego katalogu produktów. Nasi Projektanci wychodzą naprzeciw klientom i oferują szeroki wachlarz dostawców. Nie ograniczamy się tylko do katalogów (ponad 120 producentów z Polski i Europy). Dzięki temu nasi klienci mają duży wybór produktów i otrzymują od nas wymarzoną aranżację. Jedyne, co ogranicza u nas wybór produktów, to budżet klienta.

Zleceniodawca (Klient) często zmienia zdanie, wymagania oraz upodobania w trakcie wykończenia wnętrza. Taka sytuacja znacznie wydłuża pracę, jak i cały proces wykończenia wnętrza. Wprowadza to również chaos w budżecie. Dlatego projekt wykonany z naszym projektantem, zawiera pełny budżet na produkty i wszystkie pomysły aranżacyjne. Dzięki gotowemu projektowi mamy kontrolę nad budżetem i jesteśmy w stanie zrealizować prace w terminie. Sam projekt również może przysłużyć się do sprzedaży mieszkania z pełną dokumentacją, (w projekcie są uwzględnione lokalizacje instalacji).

Projektant posiada wiedzę i doświadczenie potrzebne do weryfikacji prac na budowie pod kątem technicznym (normy ) np. hydroizolacja, kąty spadków odpływu liniowego. Klient nie musi martwić się i sprawdzać pracowników budowlanych czy pracują zgodnie ze sztuką budowlaną. Projektant weryfikuje również zgodności z projektem. Kolejnym zadaniem projektanta jest również pilnowanie terminów. Logistyk zamawia i dostarcza produkty oraz materiały na budowę. Nasi klienci nie muszą znać prawa budowlanego oraz technicznych aspektów budowy. Nie tracą więc czasu na nadzór prac i nie muszą uczyć się na własnych błędach.

W klasycznym modelu remontów to klient poświęca swój czas na dojazdy do sklepów budowlanych. Musi też dojeżdżać do remontowanego lokalu w celu weryfikacji odbioru dostaw. U nas wygląda to inaczej. Nasi logistycy dbają o zakupy materiałów budowlanych i wykończeniowych z odpowiednimi zapasami oraz robią zamówienia z wyprzedzeniem do magazynu by nie generować przestojów pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, klient, oszczędza swój czas i nerwy a my wykonujemy pracę w terminie.

W klasycznym modelu remontów to klient poświęca swój czas na dojazdy do sklepów budowlanych. Musi też dojeżdżać do remontowanego lokalu w celu weryfikacji odbioru dostaw. U nas wygląda to inaczej. Nasi logistycy dbają o zakupy materiałów budowlanych i wykończeniowych z odpowiednimi zapasami oraz robią zamówienia z wyprzedzeniem do magazynu by nie generować przestojów pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, klient, oszczędza swój czas i nerwy a my wykonujuemy pracę w terminie.

Na rynku jest wielu producentów mebli na wymiar. Każdy z nich wyróżnia się np. jakością, wzornictwem, terminowością. Wybraliśmy i zweryfikowaliśmy spośród nich najlepszych. Są oni w stanie dostarczyć jakość na długie lata, odpowiednią ilość wzorów i kolorów, szybki termin produkcji oraz brak potrzeby składania reklamacji. Dzięki, wielu, zrealizowanym projektom oraz grupie wielu ekspertów od zabudów, stolarzy i projektantów możemy dobrać rozwiązania do konkretnego zapotrzebowania klienta oraz zaprojektować ergonomicznie kuchnię. W tym zabudowy laminowane, lakierowane, drewniane, fornirowane, akrylowane. Korzystamy z najlepszych systemów okuć (BLUM, Hettich) Nasi klienci mogą korzystać z kuchni, w której meble odporne są na eksploatację na długie lata.

Często, umowy, zawierają niekorzystne zapisy umiejętnie ukryte wśród tekstu. Takie zapisy mogą skutkować karami i obciążeniami w kierunku klienta. Nasza umowa zawiera symetryczne zasady dla obydwu stron. Nasi klienci otrzymują partnerskie podejście do współpracy.

Prace remontowe często przedłużają się, co powoduje frustrację i generuje dodatkowe koszty. W każdym naszym zleceniu zaplanowany jest harmonogram projektowania oraz realizacji. Pracujemy w dedykowanym programie do zarządzania projektami. Nasz zespół rozliczany jest z terminowej realizacji, dzięki temu klient zyskuje pewność, co do wprowadzenia się do mieszkania w wybranym terminie.

Produkty i materiały mogą docierać na budowę uszkodzone, o innych parametrach czy kolorach. Takie sytuacje wymagają czasu- należy zgłosić reklamację i monitorować ją. My dokonujemy wcześniejszych zakupów wybranych produktów i weryfikujemy je. Dzięki temu oszczędzamy czas na reklamację i kończymy ustalone prace w terminie.

Często obserwujemy brak reakcji i odpowiedzi na reklamację przez inne mikrofirmy. Przeważnie jest tak, że nie została zatrudniona osoba dedykowana do obsługi reklamacji. W naszej firmie pracuje zespół ludzi, którzy są odpowiedzialni za konkretną reklamację, jeżeli taka się pojawi. Korzystamy z systemu zgłoszeń reklamacji. Wyznaczona osoba jest w stanie podjąć szybką reakcję i zebrać informacje w celu organizacji ew. zespołu naprawczego. Klient może liczyć na sprawną reakcję z naszej strony. Firma posiada wysokie ubezpieczenie, które zabezpiecza Klienta.

W przypadku gdy klient zdecyduje się na remont, to często jest tak, że musi długo czekać na pierwsze wolne okienko ekipy remontowej lub jest konieczność rezerwacji dużo wcześniej. My planujemy z wyprzedzeniem projekt i jego realizację. Zarządzamy harmonogramem prac wielu naszych wykonawców. Posiadamy dużą liczbę zweryfikowanych przez nas wykonawców. Dlatego u nas nie czeka się długo, jesteśmy dostępni praktycznie od ręki jeśli jest taka potrzeba. Dajemy Gwarancje rozpoczęcia i zakończenia prac w umówionym terminie.

Zabudowy stolarskie montowane są przez wykwalifikowanych specjalistów w tej konkretnej dziedzinie. Jeżeli chodzi o sprzęt AGD, to, osoba montująca zabudowy współpracuje z elektrykiem i hydraulikiem, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia. Dzięki czemu oddajemy klientowi kuchnię wraz z podłączonymi instalacjami i w pełni wyposażoną, gotową do użytku od zaraz. Klient na koniec dostaję instrukcję użytkowania kuchni oraz gwarancje.

Przesyłamy tygodniowe raporty zawierające informacjie o stopniu postępu prac wraz ze zdjęciami realizacji. Klient może kontrolować postęp prac swojego lokalu bez poświęcania dodatkowego czasu i pieniędzy na dodatkowe dojazdy. Dzięki dedykowanej aplikacji można obserwować na bieżąco z dowolnego miejsca na świecie co się dzieje na budowie.

Analizując pracę różnych firm wykończeniowych można zauważyć, że część z nich nie ujawnia wszystkich kosztów związanych z remontem. Osoby planujące remont często nie posiadają dokładnej wiedzy odnośnie ilości potrzebnych materiałów. Obawiają się też, że firma naciągnie ich na opłatę za „rzeczy” których tak naprawdę nie muszą kupować. My oferujemy czytelną umowę o współpracy. Do każdej umowy załączony jest cennik naszych usług. Wyszczególniamy transparentnie każdą pozycję w ofercie ( usługi, materiały budowlane, materiały wykończeniowe). Dzięki temu nasz klient na bieżąco zna wszystkie koszty, ewentualnych, dodatkowych prac – co daje pełną kontrolę nad budżetem.